Юлія | 2020-04-06 13:11:26

Погане самопочуттЯ

Добрий день! У зв'язку з тим, що не можу відвідати лікаря особисто, хоча намагалась отримати хоч якусь консультацію, але ніхто не приймає! Може хоч ви щось порадите! У вівторок у мене був дуже високий пульс вечером 130, при тому тиск низький 92/64, оніміння рук і ніг, таке враження, що ти не розумієш де знаходишся, по симатомах, як панічна атака! Наступного дня більш менш все було нормально, тільки трохи занімілі щоки і важко дихати! У четвер погіршало, здавлювало горло, у грудях, оніміння правої кінцівки, щоки опухли(особливо права сторона) і все обличчя червоне! Температура відсутня! Все це проявляється після обіду, але у п'ятницю стало ще гірше, всі ті ж симптоми, тільки все більш виражено, і додався сильний шум у вухах і здавлюввння! І все це оніміння обличчя і опухлість рухається! Зараз же все це пфшло до скул і вище, передня частина голови, відчуття наче голова ватага і руки теж! Легка опухшість обличчя і оніміння не проходить! Кололи від алергії, оскільки може таке бути, але не дало нічого, заспокійливе, від серця, коли двіило горло, думала, що може набрякли гланди, але нічо не дає... І лікарню потрапити не можливо.... Може ви хоч порадите, що то могло б бути? Дякую

Ответы врачей 3

Хонда Александр Валериевич
Адрес: г. Киев, КМКЛ №1
Телефон: 067-726-00-65, [email protected]
Здравствуйте, я принимаю лично, можете приезжать на консультацию
Водопьянов Владимир Анатольевич
невролог, рефлексотерапевт, мануальный терапевт
Адрес: г. Тюмень, Россия, Utair, врач-невролог, парамедик UNAMID
Здравствуйте. Для встановлення попереднього діагнозу і призначення лікування раджу онлайн консультацію.
Коваль Наталия Васильевна
Адрес: Частная Практика, есть лицензия.
Телефон: +38(066)-847-84-37
Надо Вас видеть и обследовать. Хотя бы он-лайн. Звоните. 066-84-7-84-37