Vika | 2020-04-05 22:25:44

Відсутня менструація

Добрий вечір. Мені 17. В мене два місяці немає менструації(це часто буває, бувало і пів року не було, з'являлися після препаратів які виписував гінеколог. Проблема все знову з'являється) і росте волосся по всьому тілу. В чому справа та що мені робити, скажіть будь ласка

Ответы врачей 1

13268
Валерия Бурау, консультант likar.info
Главврач, Общие вопросы
Здравствуйте скорее всего у вас нарушен гормональный фон. Вам необходим осмотр эндокринолога и сдать анализы!