Елена | 2020-04-05 21:51:32

потрібна порада до якого лікаря йти далі

Десь пів року тому, моя мама,52р. народження заболіла бронхітом, була у лікаря, пролікувалась, але остаточний кашель залишився, мучив так що не давав спати. Потім добавились проблеми з носом, виділення слизу, засихання його в горлі, відчуття комка, важкість дихання, неможливість спати вночі, велика знервованість. Вилічили кашель антибіотиками. були у лора, сім раз робили кукушку, лікували гайморіт, робили якісь уколи в ніс. Потім поставили діагноз алергічний реніт, лікували його. Пройшли гастроскопію, діагноз гастрит-лікували. Нічого не змінилось, плівка в горлі, ком в горлі, сухість, відчуття щось мішає, важко дихати, безсоння. Зробили ренген легенів на знімку якась кругла світла пляма. Лікар послав на бронхоскопію, мама сказала не зможе боїться задихнутись тому пішли на КТ, виявилось все добре. В молодому віці вона працювала в шкідливих умовах 6 років в Кузнечно пресовому цеху. В мене до Вас питання може нам потрібно все таки пройти бронхоскопію, чи це зайве, і проблема не в легенях? Дякую.

Ответы врачей 2

Специалист
Можете сделать МРТ головы с контрастированием и остановитесь на этом. Вам нужен ЛОР !
Специалист
Вы уже достаточно обследовались.Не ищите ничего. Мможете только сделать