Oksana Nahorna | 2020-04-05 20:28:28

Кашель

Добрый вечер Приступами дерет горло, кашель и сухоц и мокрый, температура нормальная

Ответы врачей 2

Бойко Вадим Игоревич
лор, отоларинголог детский
Адрес: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ВІННИЦЬКА МІСЬКА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ ЦЕНТР МАТЕРІ ТА ДИТИНИ, та МЦ Евіденс
Тантум-верде має і протизапальний і протибольовий ефект по 1 табл 4 рд-4 дні та ощадлива дієта. Якщо не краще огляд у сімейного лікаря. Будьте здорові.
Колпакова Марина Анатольевна
отоларинголог детский, лор
Добрый день.  Доктор Мом рассасывать до 5 раз с день или Исла Моос до 10 раз в день.