Natalia Dmitruk | 2020-04-04 10:53:24

Алергія

Доброго дня. Ситуація така - 1.5 тижня тому використала маску з глини. На наступний день на лиці зявилися маленькі червоні пятня (пятна а не прищі). Приймала цетрин і мастила метрогілом, дієти гіпоалергеної не дотримувалася. Мені краще не ставало. Метрогіл кинула, післявчора використала Кремген один раз, єфект відчула відразу. Вчора випила цетрин, кремген двічі. Алергія стала ще гірша. Все лице стало багровим, крім лоба. Сьгодні випила Супрастин. Не знаю чи мені взагалі щось допоможе.

Ответы врачей 1

17948
Бабушкин Александр Аврамович
венеролог, дерматолог, сексолог
Адрес: г .Чернигов, Украина, ул. Киевская, 5, частный врачебный кабинет, СПД
Телефон: 8 (097) 0017623, 8 (0462) 936226
І я не знаю. Не бачу запитання, як і не бачу висипу. Покажіться чи фото.