Євген | 2020-04-03 13:42:29

Написал

Доброго дня падав з страну і лапався рукою і тепер мене болить шия повороти шиєю що це?

Ответы врачей 1

Пинчук Евгений Иванович
травматолог / ортопед
Адрес: в КЛ «Феофанія»
Доброго дня. Як для отримання фахової консультації ви надали дуже мало інформації. Люба травма, тим паче падіння та болі в ділянці шиї, потребують безпосереднього огляду нейрохірурга або вертебролога, рентгенорафії та/або КТ(МРТ). Зверніться безпосередньо до лікаря найближчого травмапункту.