Анна 40 років | 2020-04-02 13:17:30

реактивний артрит и проблеми гор

Болять колінні суглоби,здали аналізи на ревмопроби.,ревматоїдний фактор від 16 до 22 то понижається,то підвищується .Інші всі аналізи в нормі. Ревматолог порадила здати бак посів з горла.Бак посів з мигдалин виявив Streptococcus spp 10*5 . При огляді лікарем горла був поставлений діагноз хронічний тонзиліт. Промивала лакуни мигдалин розчином антибіотика.Наставало покращення на суглоби тимчасово. Повторний бак посів виявив Streptococcus spp 10*6 Чи потрібно лікувати цей стрептокок в горлі? Якщо так, то чи є схема лікування?

Ответы врачей 1

Колпакова Марина Анатольевна
отоларинголог детский, лор
Добрый день.  Нужен объективный осмотр. Удаление миндалин далеко не всегда решает вопрос с суставами.