Тетяна | 2020-04-01 20:44:16

Біль збоку колінного суглобу

Доброго дня. Пишу сюди, оскільки в умовах карантину не знаю як продовжити лікування. Я була у травматолога в лютому місяці, боліло збоку колінного суглобу, призначили Диклак id75, пропила 10 днів, трохи змащувала хондроксидом, коліно болить і далі. Зробила на днях УЗД колінного суглобу, є незначна кількість рідини у надколінній сумці до 3_х мм. Додаткові утворення в підколінній ділянці візуал.кисти Бейкера до 2 мм. Все інше в межах норми. Біль відчуваю збоку колінного суглоба саме вночі, вдень болі не відчуваю. Я так розумію, що є запальний процес. Чи потрібно повторити курс чи приймати інші ліки?

Ответы врачей 2

Котюк Виктор Владимирович
травматолог / ортопед
Адрес: ДУ «Інститут травматології та ортопедії НАМН України», відділення спортивної та балетної травми, лікар ортопед-травматолог, Медичний центр 'Добробут'
Телефон: 068-321-42-87, 044-449-35-64
Треба поставити діагноз. Звісно, що там може бути запалення. Але запалення можєе бути при більшості захворювань, втім одні лікуються таблетками, другі - хірургічно, а треті - гіпсом та костилями... Без діагнозу розмова ні про що. УЗІ вкрай ненадійний метод для діагностики внутрішньосуглобової патології. Раджу звертатись все ж таки на очну консультацію до ртопеда-травматолога. Телефонуйте/пишіть у вайбер 068-321-42-87 - зараз не кожного дня є можливість прийняти, але можна буде домовитись.
Гужевский Игорь Витальевич
травматолог / ортопед
Адрес: г. Киев, Украина, ул. Воровского, 27, Институт травматологии и ортопедии АМН Украины
Телефон: 288 01 25; 067 408 21 27
Оскільки Ви не наводите точного діагнозу, то нереально заочно надати обгрунтовані конкретні рекомендаціїї, заочно (до уточнення діагнозу) можна лише рекомендувати місцеве використання (мазі, гелі) будь-яких знеболюючих препаратів. Конт тел 067 408 21 27.