Анна | 2020-04-01 17:14:34

кашель

Доброго дня! Впродовж останніх трьох тижнів не проходе сухий кашель :( Він не частий, але постійний, відчуття що в горлі пересихає, лоскочу і від того хочеться кашляти. Горло не болить, інших проявів простуди немає. Була на прийомі у терапевта, лікували як фаренгіт, лікування тривало 2 тижні - кашель не пройшов. В мене з'явилась підозра, що це може бути якась алергічна реакція. Я вдома з самого початку карантину і на 9-му тижні вагітності. Може це повязано щось із цим? Можливо потрібна якась діагностика, чи щось спробувати дома? Дякую!

Ответы врачей 1

Колпакова Марина Анатольевна
отоларинголог детский, лор
Добрый день. Аллергия так же может вызывать сухой кашель и сухость в горле.  Старайтесь увлажнять помещение и слизистую носа. По возможности покажитесь ЛОР врачу.