Валентина | 2020-04-01 15:55:28

Чи завагітніла я?

Доброго дня, чи є велика ймовірність що я завагітніла? Я місяць назад почала статеве життя, ми захищалися контрацептивами але в один момент щось пішло не так і я не знаю чи попала мені сперма чи ні. Але це все було за день до місячних і місячні були через день. Тепер пройшло 17 днів і в мене почало тягнуть в низу живота і часто почала ходити в туалет, і вже два дня бувають невеличкі виділення крові і це вже десь днів 5. Я десь на 11 день після цього випадку робила тест і він показав негативний результат. Що ви скажете на це?

Ответы врачей 1

13268
Валерия Бурау, консультант likar.info
Главврач, Общие вопросы
Здравствуйте, регулярный ли у вас цыкл? Тест на определение беременности показывает достоверный результат только после 10 дней задержки, ну или хотя бы при задержке. У вас есть задержка менструации?