katarina12330 | 2020-04-01 09:32:05

Ком в горлі, збільшені лімфавузли

Добрий день. Таке питанння. Уже місяць відчуваю ком в горлі. Днів 5 як збільшились лімфавузли на шиї , разом з тим почала боліти шия і тягнути м’язи скули. Поміряла температуру вчора ввечері сьогодні зранку 37,1. Уже місяць ідуть по задній стінці слиз, з носа не тече. Горло інколипоболює але не постійно. На вигляд нормальне. Білий язик.

Ответы врачей 1

Колпакова Марина Анатольевна
отоларинголог детский, лор
Добрый день.  Рекомендую сдать общий анализ крови развернутый и бак.посев из носа на флору и чувствительность к антибиотикам.