Соломія | 2020-03-31 18:45:36

Гастрит, болі в шлунку

Доброго дня Анна Михайлівна! Мене звати Соломія, мені повних 21 рік. Звертаюся до вас оскільки немає змоги відвідати сімейного лікаря внаслідок ситуації з коронавірусом. У шкільному віці був виявлений гастрит та хронічний холецистит який вдалося залікувати проте близько п'ятьох місяців тому знов почав турбувати шлунок, зробили колоноскопію яка виявила гастрит, сімейний лікар прописав дієту та таблетки Омепразол-Тева 20мг пити на протязі двох місяців по дві таблетки вдень, під час проходження курсу відчула полегшення, але оскільки працювала на важкій фізичній роботі знову повернулися болі у шлунку, схудла на 7 кг.. здала аналізи на хелікобактер і він від'ємний... Зараз відчуваю печіння під ямкою яке переходить у живіт, часте вздуття живота, ниючі болі турбують на протязі всього дня, коли піднімаю щось важке болі посилюються, відчуваю полегшення лише вночі та зранку перед сніданком.. стараюся дотримуватися дієти, шкідливих звичок немає, підкажіть будь ласка що робити в такій ситуації?

Ответы врачей 1

Зайченко Анна Михайловна
гастроэнтеролог
Адрес: CitiDoctor, город Киев, пр-т С. Бандеры, 17/1
Телефон: 044 333 4885
Доброго дня , Соломія ! Чи робили загальний аналіз крові , Біохімія крові «Печінкові проби» і УЗД органів черевної порожнини ? Відправте свої обстеження на пошту : [email protected]