Солодкий Сергій | 2020-03-31 16:56:16

Катаральний етмоїдит

Доброго дня, в умовах карантину, прошу Вашої допомоги онлайн. Три місяці болить над правою бровою в лобовій частині голови. переходить на скроню. Біль тупий і вдень і вночі, неперестає,цитрамон, аналгін, спазмалгон, кеторол, ніякого ефекту. Зробив МРТ, добавив зображення.Підскажіть, чи може бути цей виснажливий біль від катарального етмоїдиту. За три місяці до цього болю був сильний біль з правої сторони в шиї та голові, просквозив. Що можливо прийняти, щоб прибрати цей нав,язливий біль.Дякую.

Ответы врачей 1

Колпакова Марина Анатольевна
отоларинголог детский, лор
Добрый день. Не вижу описание снимка.  Прикрипите его и отправьте на [email protected]