Олена | 2020-03-31 10:03:19

Тривала діарея

Доброго дня! Почну підхід до опису проблеми здалеку. З 20.02 по 5.03 був прийом антибіотиків (6 днів Азитроміцин+ 14 днів Юнідокс Солютаб, за призначенням гінеколога). Протягом прийому азитроміцину пила Турбіотик-діарея, так як була діарея. Реакції на сам Юнідокс не було. З 12.03 по 17.03 приймала Вітамін С, і починаючи з 17.03 діарея до цього часу. (Вітамін С припинила приймати). Але більше немає ніяких симптомів. Практично після кожного прийому їжі через деякий час виникає спазм в животі і поклик в туалет. Тобто за день можу сходити 3-4 рази. Другий день приймаю під час їжі панкреатин, але поки результату някого. Подумую вже над прийомом ніфуроксазиду. Через карантин і коронавірус не хочеться ризикувати аби сходити на прийом до лікаря. Можливо Ви щось порадите?

Ответы врачей 1

Габрикевич Кристина Викторовна
Адрес: . КУ «Днепровская ГП 5» г. Днепр ул. Гусенко 13
Телефон: +380501554187
Добрый день.  Сколько Вам лет?  Панкреатин не работает и мы его уже давно не назначаем и для назначения заместительной ферментной терапии необходимы особые показания.  На фоне приема Юнидокса, также рекомендовано прием пробиотиков, так как это полусинтетический антибиотик группы тетрациклинов широкого спектра действия.  Сейчас возьмите Альфа-нормикс 2таб х 2 раза в сутки на 3 дня, он как кишечный эубиотик нормализует работу кишечного тракта. По возможности сдать общеклинические анализы: кровь, моча, кал и сделать УЗИ органов брюшной полости. Если у вас остались вопросы,можете написать на почту  [email protected] Будьте здоровы