Філіпова Марія | 2020-03-30 21:00:45

Головні болі, біль у спині та шиї. Тривожний стан.

Доброго вечора. Так як зараз карантин, не можу звернутися до жодного лікаря. Проконсультуйте мене, будь ласка. Я Філіпова Марія, мені 20 років. Вага 86 кг, зріст 1,65 Вже 4 роки тривожить постійне відчуття мурашок та повзаня неначе черв'яків по голові. Буває, навіть до голови доторкнутися не можливо. Також шкіра голови наче стягнута резина. Дуже часто відчуваю тремтіння в руках та ногах. Не можу довго читати чи робити фізичні навантаження, тому що всі ці симптоми стають гіршими. Також часто кидає у жар. Відчуваю депресивний стан через те, що це ніяк не проходить. Перші симптоми відбулися після сильного емоційного зриву. З того часу вони не стихають. Зараз тривожить дуже біль у спині та шиї. Шия дуже хрустить. Зберігається тривожний стан, здавлююча біль у зоні серця. Лікар поставив діагноз загострений остеохондроз. Після прогулянок, сну та монотонною роботи відчуваю втому та виснаження організму. Постійна тривога та сильне серцебиття. В період з 15 до 17 років займалася важкою атлетикою. Були важкі фізичні та емоційні навантаження. Будь ласка, пропишіть ліки, які б знімали ці симптоми.

Ответы врачей 1

Хонда Александр Валериевич
Адрес: г. Киев, КМКЛ №1
Телефон: 067-726-00-65, [email protected]
Здравствуйте, нужно носить воротник Ортобафф 1-2 часа в день и пить бифрен 250 мг 2 раза в день. Можете приходить на очную  консультауию