Mykhailo | 2020-03-30 19:35:16

Мікроорганізми

Добрий день, зробив аналізи(мазок з горла) і було виявлено мікроорганізми: Acinetobacter lwoffii 10^5 КУО/мл Staphylococcus aureus 10^3 КУО/м Як лікуватись?

Ответы врачей 2

Колпакова Марина Анатольевна
отоларинголог детский, лор
Добрый день. Все зависит от жалоб, данных объективного осмотра.
Бойко Вадим Игоревич
лор, отоларинголог детский
Адрес: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ВІННИЦЬКА МІСЬКА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ ЦЕНТР МАТЕРІ ТА ДИТИНИ, та МЦ Евіденс
Якщо подивитись на ці збудники то можна сказати що вони є умовно патогенниою флорою слизової (тобто можуть бути в нормі) про скарги ви нічого не написали отже їх немає а лікувати потрібно по ним. Будьте здорові!