Євген | 2020-03-30 14:24:38

Гастрит та заняття спортом

Доброго дня! Маю одне запитання! Мені 31 рік. Вага 74-75 кг. 178 зріст. За плечима: - залікована виразка 12палої кишки, -деформація цибулини ДПК, - синдром Жильбера (напевно можна вважати лека форма, білірубін не піднімався вище 60). З даними діагнозами живу приблизно 8-10 років( на момент написання повідомлення не мав на руках амбулаторноїо картки що б вказати точні дані).Сильного дискомфорту я не відчуваю, та живу звичайним життям. Якщо відчуваю що щось не те, стараюсь тримати дієту! Займаюсь спортом на протязі також десь 10 років, це мені подобається (бодібілдінг, але натуральний, і не фанатичний, стараюсь навантаження вибирати по мірі можливостей, інколи приймаю BCAA, і вправи виконувати технічно правильно і не напружувати ділянку епігастрія ,якщо не рахувати вправи на прес!). за останні пару років ніяких аналізів і гастроскопій не робив, так як почуваю себе нормально. Інколи бувають головні болі(декілька раз на міс)! Палю, алкоголь - не часто!(знаю що не можна!), але знову ж таки виходжу з самопочуття! Питання в наступному і стосується саме спортзалу! самі тренування не більше ніж 1.5 год., в соновному заняття після 18:00. вечеряю в 19-30, 20-00. Лягаю спати приблизно о 23:00. та завжди після занять: - поганий сон! - часто скидаюсь та не можу нормально заснути, враження ніби погружаюсь попри сон - інколи бере паніка , кидає то в жар то в холод! раніше це було не часто, а за останній час майже постійно! що можете порадити? Зал залишати не охота! якщо навантажень немає - сон ніби нормальний! Чи зв*язано це спортзалом? чи можливо проблема в іншому?

Ответы врачей 2

Габрикевич Кристина Викторовна
Адрес: . КУ «Днепровская ГП 5» г. Днепр ул. Гусенко 13
Телефон: +380501554187
Добрый день, не рекомендуется физическая нагрузка после 18:00, так как нервная система перевозбуждается и пациенты могут жаловаться на засыпания, плохо сон.  Ужинать также необходимо за 3 часа до сна.  Перенесите тренировки на другое время,желательно на первую половину дня или хотя бы до 18:00
Зайченко Анна Михайловна
гастроэнтеролог
Адрес: CitiDoctor, город Киев, пр-т С. Бандеры, 17/1
Телефон: 044 333 4885
Доброго дня, Євген! В першу чергу потрібно зробити загальний аналіз крові, біохімію крові «печінкові проби» і «ниркові проби» виключити ендокринну патологію. При виключені цих питань - звернутися до невропатолога. Буду рада допомогти в Медичному Центрі СітіДокторі.