Марія | 2020-03-29 15:09:54

Збільшена щитовидна залоза

Доброго дня. Під час візиту до гінеколога виявлено кісту яєчника, у звязку із чим обстежено методом УЗД щитовидну залозу та здано аналіз на гормони щитовидної залози. Результати аналізу та УЗД долучаю. Жінка, 21 рік Тиреотропний гормон - 5,61 Тироксин вільний (Т4 вільний) - 1.17 Трийодтиронин вільний (Т3 вільний) - 3,06 УЗД щитовидної залози: Розміщення: типове Візуалізується: дві долі Контури: рівні, чіткі Перешийок: 0,5 мм Права доля: 1.8 мм 1.7 мм 3,8 мм Ліва доля: 2 мм 1,9 мм 3,9 мм Ехогенність паренхіми: середня Ехоструктура паренхіми: без особливостей При доплерометрії васкуляризація залози: нормальна Регіонарні лімфатичні вузли: не візуалізуються Заключення: ознаки гіпертереозу Рекомендації: Гормони ЩЗ. Питання: У звязку із карантином, немає можливості відвідати лікаря. Чи потрібно медикаментозне лікування на даному етапі?

Ответы врачей 1

Панькив Владимир Иванович
Доброго дня! Для Вашого віку рівень ТТГ дещо підвищений (бажано до 2,5), що свідчить про незначне зниження функції ЩЗ. Рекомендую перевірити рівень антитіл до ТПО, вітамін Д. Повторити ТТГ через 1-2 місяці.