Виктория | 2020-03-28 20:33:34

Месячные

Мені 18, і в лютому в мене закінчились місячні 27 числа, і від 28 і до 5 березня у мене було два полових акта, з один хлопцем, з защитою і вона не порвалась. Дальше я тиждень сильно хворіла і була температура до 39.5, я пила один день антибіотики, і ліки які мені призначив лікар. У мене мали початись місячні 26 березня, але не почались, болі в спині є, і внизу живота часом. Уже приймала гарячу ванну, парила ноги, на живіт клала бутилку з теплою водою, але місячні не починаються. Будь ласка допоможіть...

Ответы врачей 1

13268
Валерия Бурау, консультант likar.info
Главврач, Общие вопросы
Здравствуйте, если па был защищенный тогда переживать не стоит, скорее всего у вас задержка из-за того что вы ранее перенесли заболевание с повышением температуры тела.