Ігор | 2020-03-28 19:44:32

білі цяточки в очах

Вітаю. Мамій 75 років, зараз погіршився сильно зір, зявились білі цяточки на зіницях. Сімейний лікар сказав що це катаракта, до лора попасти не встигла, почався карантин. Мама живе у селі, консультуватися нема в кого. Питання - чим варто лікувати це (окрім операціїї), якісь каплі, мазі? Дякую.

Ответы врачей 1

Дубровская Елена Александровна
Адрес: Клиника "Into-Sana"
Телефон: (044) 393-00-00
Добрий день. Нажаль катаракта лікується тільки хірургічно і ніякі краплі недопоможуть. Не купляйте нічого. Після карантину зверніться в клініку. 10 хвилин- нема катаракти. І не хвилюйтеся. Катаракта це ознака старіння. В нормі у всіх вона буде у віці близько 70.