Ліля | 2020-03-28 17:31:58

Терміново

Доброго дня. У мене дитина зараз знаходиться в селі ми хочемо його забрати в місто у зв'язку з вірусом. Ми знаходимося в м. Хмельницький а село знаходиться за 250 км. Підкажіть як краще зробити.

Ответы врачей 1

13268
Валерия Бурау, консультант likar.info
Главврач, Общие вопросы
Здравствуйте если необходимо забрать, только при соблюдении всех мер предосторожности. На своем транспорте, с масками и перчатками. С раствором для обработки рук.!