Катерина | 2020-03-28 17:31:40

Тонзилит

Доброго дня! Сьогодні діагностували хронічний тонзилит: запалення мигдалин, піднебіння, область під язиком, відчуття, що все горить. Ще дуже сильний головний біль особливо у скронях. Температура 36,2. Лікарка призначила: цефна, лактимок-форте, фуцис, нурофен, сангвиоитрин, фортеза. Питання в тому, що, по-перше, в аптеках поряд половини ліків немає, а їхати катантин не дозволяє. Аналогів по цефна теж нема. По-друге - ціна (за все ~800грн). Зараз не маю можливості викласти цю сумму, бо ніхто в родині в цей час не заробляє. Чи могли б ви порекомендувати, дешевші дієві препарати? Дякую!

Ответы врачей 1

Колпакова Марина Анатольевна
отоларинголог детский, лор
Добрый день.  Аналог Цефмы - Ауроподокс. Пробиотик любой можете спросить в аптеке, не дорогой. Фурасол в таблетках для полоскания горла, 1 таб на 100 мл воды, полоскать часто. И можете дома делать содовый раствор, так же полоскать горло.