Юлія | 2020-03-28 02:48:44

Холод в горлі

Доброї ночі. Я захворіла 2 тижні тому,збільшився лімфовузол. Через декілька днів вухо почало боліти . Звернулася до лікаря,назначили 5 днів приймати Антибіотики Аксеф,полоскання горла Хлорофіліптом. Вчора була у лікаря Лора, мене оглянули , зробили узи лімфовузлів , сказали нічого критичного,чуть збільшені але норма.Нічого більше не приймати.Сьогодні дивні відчуття,не можу заснути так як в горлі при диханні голодне наче повітря .В носі сухість.Що робити? Не розумію що це ?Допоможіть будь ласка!

Ответы врачей 1

Бойко Вадим Игоревич
лор, отоларинголог детский
Адрес: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ВІННИЦЬКА МІСЬКА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ ЦЕНТР МАТЕРІ ТА ДИТИНИ, та МЦ Евіденс
Зволожте в кімнаті повітря, промийте ніс сольовим ро-м і протягом 2 х дні якщо не краще ще раз огляд лікаря. Будьте здорові!