Лена | 2020-03-27 20:31:39

Секс

Добрий вечір! Мені 21, моєму чоловіку 28, в нас з'явилася така проблема, що секс у нас максимум один або два рази в місяць( Для мене це, наприклад, дуже тяжко, бо я часто хочу близькості, а сій чоловік постійно каже, що немає сил... Буду прямо і відверто, член його встає на мене інколи, а до чогось більшого не доходить, бо він завжди сонний, йому хочеться, але він не може. І він псіхує, і каже, що не може пояснити цього явища!!! Але взагалі в сексі він закритий, не дає мені лишнього руху зробити в його сторону, не дає лишньої ласки, щоб була від мене, завжди він зверху і завжди швиденько, і закінчує тільки він, у мене є відчуття під час акту, алк закінчегня немає вже кілька років, та й особливо ніколи не було, хіба кліторальний оргазм, або коли сама чебе задовольняю( бо після статевого акту мушу бігти в душ і дозакінчувати самостійно) , чоловіку в цьому не зізнаюсь!!!( Це все особисто для мене якось складно, образливо і тяжко переживати... Мені хочеться експериментів, щоб кожен статевий акт нові пози, нові відчуття, а чоловікові просто комфортно, коли він зверху, або взаді, і все, і більш нічого. Коли я йому казала, шо я не закінчую в кінці, то він казав, що він не маг, і не може нічого з цим зробити...!!! Це звучить взагалі!! Тому, хочу від Вас, як від експерта ,як в психології, як в психіатрії, як в сексології, можливо, поради!!! Бо я ще молода, а проблема в сексі уже є, я боюсь, що в кінцевому результаті, ми просто зраджувати почнемо і з часом відносини просто розрушаться. Дякую!!

Ответы врачей 2

17948
Бабушкин Александр Аврамович
венеролог, дерматолог, сексолог
Адрес: г .Чернигов, Украина, ул. Киевская, 5, частный врачебный кабинет, СПД
Телефон: 8 (097) 0017623, 8 (0462) 936226
Сексуальна дисгармонія пари лікується у сексолога, психотерапевта. Консультація проходить десь 1,5 години, в т.ч.і психотерапія. Приходьте удвох. Ця площадка не розрахована для такої консультації, але і це лікується (якщо хочете зберегти сім,ю). Одночасно отримують оргазм партнери дуже рідко (це тільки у фільмах.... Якщо у вас різна сексуальна мотивація - у нього шаблонно-регламентований (чи примітивний генітальний), а у вас ігровий, то потрібно лікуватися, уступати один одному по черзі, виконуючи забаганки кожного... якщо для вас обох важливо зберегти сім,ю....
Фоминов Олег Эдуардович
Адрес: МЦ "Юниклиника": 2012 - настоящее время
Телефон: +7 910 932 62 05
Если так сложно изменить отношение/поведение мужчины, нужно измениться самой! Как - вопрос строго индивидуальный и потому требует диалога - см. контакты в моей анкете на сайте. Любви, взаимопонимания и удачи Вам!