Саша | 2020-03-26 19:51:38

Половий акт

Доброго дня, мені 22 роки. Скажіть будь-ласка, в мене так сталося що почав відносини з дівчиною і дійшло до полового акту і член не піднімався, а якщо піднімався то майже одразу падав. А коли ми десь разом цілуємся або обнімаємося, то член піднімається сам. З чим це може бути зв’язано і що порадите робити? Дякую

Ответы врачей 1

Люлько Сергей Владимирович
Адрес: +380675000249 www.LiulkoMD.com.ua (персональный сайт) Киев, Центр урологии, ЛДЦ "Добробут", ул. Семьи Идзиковских, 3
Такая ситуация может быть при синдроме ожидания неудачи, отсутствии сексуального опыта, несоответствии сексуального поведения партнершы, отсутствии нормального места проведения полового акта и много других причин. Все они связаны с нарушением психологической составляющей сексуальной функции. Приходите на консультацию или запишитесь на онлайн консультацию.