Орест | 2020-03-26 01:50:37

Постійно забитий ніс

Доброго дня! Така проблема, ніс постійно забитий, рятують лише каплі, а саме евказолін аква. Вони звужують кровоносні судини. Підозрюю що у мене щось типу вазомоторного риніту. Після використання капель як побуду 5 хвилин на холоді або на сквозняку одразу знову закладає ніс. Підкажіть будь ласка чи можу бути я правим і що робити у такому випадку?

Ответы врачей 1

Колпакова Марина Анатольевна
отоларинголог детский, лор
Добрыф день. Попробуйте заменить эвказолин на Гленспрей актив спрей по 2 впр в нос 2 раза в день. Применять можно до месяца.  Если без улучшения тогда покажитесь доктору.