Олександр | 2020-03-26 00:22:48

Герпис

Доброго дня. Проконсультуйте будь лака щодо герпесу. 25 лютого вискочив на губі герпис. Я мастив зовіраксом та пив таблетки герпевір 4 рази на добу. Пропив 10 днів. Герпис почав заживати. Пройшло кілька днів і знову відчув що почала пекти губа і знову зявився герпис і розпухла вся верхня губа. Я купив таблети валавір. Пропив їх 5 днів. Рана зажила але губа не спухла. І ось як третій день зявляються знову ранки вже і на нижній і верхній губі та в кутку рота. Також відчуваю що у носі теж свербить. Я знову почав пити валавір. Але легше не стає. Останній раз герпис вискакував два роки тому. І раніше якщо вискакував то зверху на губі і невеличкий. Та проходив за тиждень чи два. Та і ранка була маленькою і ніколи не розпухала губа. Що мені робити в цій ситуації?

Ответы врачей 1

17948
Бабушкин Александр Аврамович
венеролог, дерматолог, сексолог
Адрес: г .Чернигов, Украина, ул. Киевская, 5, частный врачебный кабинет, СПД
Телефон: 8 (097) 0017623, 8 (0462) 936226
Проти вірусів антибіотиків ще не придумали. Названі вами препарати тільки заторможують розмноження вірусів і діють тільки в 1 та другий день від початку висипань. В свою чергу, ваша імунна система не розпізнає вірус (може із-за того, що ви його подавляєте препаратами) і не виробляє антитіл. Тому і рецидиви. Можуть бути і інші фактори - імунодефіцит, синдром хронічної втоми, діабет....