Наталя | 2020-03-25 19:37:39

Груди

Доброго вечора! 2 тиждні тому продуло спину була біль під лопаткою, ніби пройшла а появилась тупа біль в груді лівій не цілий час а деколи , як стискаю груди не болять затвердінь нема, зовнішній вигляд не змінився , температури нема, кров здавала місяць тому то все доьре. Чи може це бути повязано з тим що продуло ? Узд зараз нема можливості зробити бо карантит

Ответы врачей 1

13268
Валерия Бурау, консультант likar.info
Главврач, Общие вопросы
ЗДравствуйте тяжело сказать может ли быть подобная боль из-за того что вас продуло. Для того что бы выяснить причину все же необходим осмотр.