марія | 2020-03-25 15:19:06

біль в шиї та плечі

Доброго дня,допоможіть будь ласка,сильно болить в області шиї та ліве плече і віддає в руку,не можу спати вночі,не можу довго щось робити рукою,при обертанні головою відчуваю хрускотіння в шиї,це все почалося після того,як я думаю,що мене просквозило,десь до місяця назад. Зверталася до сімейного лікаря,по телефону правда,так як з нашою ситуацією з коронавірусом відвідування лікарень в екстренних випадках, лікар порадила розтирання меновазином,наприклад, та укол олфен+В 12, і таблетки тізалуд на 3 дні,але мені не лекше,може щось порадите.......ДЯКУЮ

Ответы врачей 1

Хонда Александр Валериевич
Адрес: г. Киев, КМКЛ №1
Телефон: 067-726-00-65, [email protected]
Здравствуйте, у вас правильные назначение,, надо дополнить их ношением воротника Ортобафф дома 1-2 часа и легкой разминкой шеи. Если ситуация не улучшается, то МРТ шейного отдела позвоночника