Зоряна | 2020-03-25 09:54:58

Збільшені лімфовузли на шиї.Підвищені лімфоцити 41,зниженні монцити3,3.Хворіі протягом 6місяців.

Добрий день!Вже розповідала про свою проблему,спробую докладніше і разом заналізами і пройденими обстеженнями.Нажаль не всі аналізи крові маю на руках,але вних є підвищені лімфоцити58.Особо нічим не хворіла.В дитинстві мала хворобу Боткіна,хронічний тонзиліт.Напротязі двох років приймала кок,на фоні прийому утворювалися фолікулярні кісти.Лікар призначив сильніші.Кісти зникли.Через три місяці прийому розпочались всі інші проблеми.Незнаю чи пов'язано це з прийомом.Почалось з печіння в статевих органах.Звернулась до гінеколога,при огляді на шийці матки і в ході в піхву з'явились папіломи,хоч до прийому нових кок їх не було,лікар заперечила,що це від них.Мазки норма,здала аналіз на папіломовірусну інфекцію,герпес нічого не виявлено.Почала турбувати молочниця в роті,обкладали язик,піднебіння.яЗвернулась до іншого гінеколога,лікар відмінила прийом кок,приписала глутаргін від печінки.Молочниця дошкуляла,почали пекти очі,зявився герпес на руці,підборідді.Пекло горло,заклало ніс.Ломота в тілі,руки,ноги.Почала себе погано почувати.Ненароком знайшла збільшений лімфовузол на шиї.Звернулась до хірурга.Здала аналіз крові підвищені лімфоцити58.Признчили антибіотик амоксиклав,пропила аналіз став добрий лімфовузол залишився.Збільшився потиличний через місяць.Почала здавати аналізи шукати причину,все без успіхів.Звернулась до шкірвендерматолога,при обстеженні крім папілом,розростання слизових нічого не виявлено Періодично свербіли очі,в зовнішніх куточках утворювалися білі виділення ,випадали вії Звернулась до окуліста алергічний блаферит.Сталр мучити,боліти права лопатка,звернулась до хірурга,той сказав що видумую.Через два дні стало гірчити в роті,гіркота не проходила зовсім.Потрвпила в лікарню,провелм гістероскопію по видаленню поліпа Там обстежили гастроентеролога,підвищений білірубін,призначене лікування не давало ефекту Звернулась в лікарню за місцем проживання до гастроентеролога,прокапали реосорбілакт.Мучили фонтани гіркоти постійно.Здала аналіз на гепатити нічого не виявлено.Приймала галстену,урсохл.Перездала аналіз білірубін заг прийшов внорму.Збільшені один над ключичний лімфовузол,лімфовузол на потиличі,на шиї,в паху.Зараз гіркота мало виражена,але з'явилося печіння шкіри обличчя,свербіння всього тіла без висипання,знову загострилось печіння очей.Була записана на прийом до інфекціоніста,але його відмінили у зв'язку з карантином.Чекати треба не знаю скільки Допоможіть мені розібратися з даною проблемою

Ответы врачей 2

Боброва Ирина Анатольевна
Адрес: г. Киев, Украина, Центр семейной медицины УЛДЦ
Телефон: 044-492-34-80
Викладайте лаконічно або приходьте на консультацію. Я працюю, запис по тел. 492-34-80/81.
Сухов Юрий Александрович
гепатолог, вирусолог, инфекционист
Адрес: г. Киев, кафедра инфекционных болезней НМАПО имени П. Л. Шупика, городская клиническая больница Киева №4
Телефон: Рабочий телефон: +38 (044) 3629952; E-mail: [email protected], при необходимости и личной договоренности возможны дистанционные консультации по Skype или Viber, WhatsApp, Telegram: +38095 0001963
Вибачайте, але Вам потрібна очна або дистанційна консультація лікаря. Таки питання не є форматом нашого сайту (навіть зараз все це читати немає сенсу!). Ви щось робили, але жодного показника немає. Ніхто не може відповідати на таки питання! Багато питань до тексту. Але, треба думати про вторинний імунодефіцит