Ирина | 2020-03-25 08:03:16

Спермограма

Добрый день! Подскажите, можно беременеть с такой спермограммой?Замершие беремености с этим мужчиной, беременность наступала быстро. Спасибо Розрідження - неповне через 60хв Кількість - 4,7 мл В'язкість - 5,0 см Колір - сіро-білий Прозорість -. мутна Запах - специфічний Реакція Ph - 7,48 Агрегація - так Аглютинація - 1В Активнорухливих - 32% Слаборухливих - 28% Нерухомих -40% Загальна рухомість 60% Лейкоцити- поодинокі в препараті Клітини сперматогенезу - поодинокі в препараті Круглі клітини - поодинокі в препараті Еритроцити - не виявлені Епітеліальні клітини уретри - поодинокі в препараті Епітеліальні клітини простати - поодинокі в препараті Зерна ліпідів - значна кількість Слиз - значна кількість Концентрація сперматозоїдів в 1мл- 165,0×10^6 Кількість сперматозоїдів в еякуляті - 775,5 ×10^6 З нормальною морфологією - 19% Паталогія головки - 43% Патологія тіла - 23% Патологія хвоста - 15% Залишки цитоплазми - 0% Живі - 70% Мертві - 30%

Ответы врачей 1

Люлько Сергей Владимирович
Адрес: +380675000249 www.LiulkoMD.com.ua (персональный сайт) Киев, Центр урологии, ЛДЦ "Добробут", ул. Семьи Идзиковских, 3
Можно. Только надо разобраться в причинах замершей беременности.