Віталій | 2020-03-25 07:47:58

Вухо

Доброго дня, в мене після простуди почало закладати вуха, насмарк невеликий, п'ю таблетки синупред та прискаю судиннзвужувальними краплями носа. Які би каплі у вухо могли би порадити.

Ответы врачей 3

Бойко Вадим Игоревич
лор, отоларинголог детский
Адрес: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ВІННИЦЬКА МІСЬКА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ ЦЕНТР МАТЕРІ ТА ДИТИНИ, та МЦ Евіденс
Якщо є нежить це є фактором закладання(головне щоб не болю) у вухах,лікуйте ніс. Будьте здорові!
Бойко Вадим Игоревич
лор, отоларинголог детский
Адрес: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ВІННИЦЬКА МІСЬКА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ ЦЕНТР МАТЕРІ ТА ДИТИНИ, та МЦ Евіденс
Якщо є проблема з верхніми дихальними шляхами (нежить) потрібно його лікувати так як він фактор який спричинив закладеність у вухах. Обережно сякайте ніс,якщо після повного одужання (нежить) не зменшується закладеність у вухах, покажіться лікарю. Будьте здорові!
Колпакова Марина Анатольевна
отоларинголог детский, лор
Добрый день. Если ухо будет болеть тогда возьмите Отипакс (отинум, ототон). Если только заложенность, необходимости капать уши нет. В нос сосудос.капли продолжайте капать до 3 раз в день.