Марина | 2020-03-24 10:11:50

Кашель

Доброго дня моїй донечці 2.3 рочки,і в неї ще з першого березня розпочався кашель, (кашель більше вночі, і вона все рве) мы ходили до лікаря нас слухали і сказали що все ок, температури у нас немає, потім якось кашель залишився, а рвоти не було, але цієї ночі знову все повторилось кашель і рвота. Здавали аналізи на кров, кал, і мочу

Ответы врачей 1

13268
Валерия Бурау, консультант likar.info
Главврач, Общие вопросы
Здравствуйте какие результаты анализов? Какой диагноз был установлен после приема у доктора? Кашель влажный или сухой? Приступ кашля мог спровоцировать рвоту.