Оксана | 2020-03-23 21:53:17

Температура 37,1 протягом 3 днів

Доброго вечора! 5 днів назад був кашель, нежить. Пролікувавшись, симптомом протягом 3 днів пройшли. Зараз є температура 37,1 протягом трьох днів. Випила сьогодні Німесил, і стала температура 36,8 . Під скажіть, будь ласка, чи може бути це ускладнення -пневмонія? Дякую!

Ответы врачей 1

13268
Валерия Бурау, консультант likar.info
Главврач, Общие вопросы
Здравствуйте все зависит от того что было изначально. Во время ли вам было назначено лечение. На данный момент нужен осмотр для того что бы определить есть ли у вас хрипы в легких или их нет.