Mykhailo | 2020-03-23 12:59:44

Біль в ребрах

Добрий день, болить ребро справа при нажаті, з ліва слабше. Також при рухах і ходьбі може бути поколювання справа, біль вже майже місяць. Можете щось порадити? Не загружається фотографія(виділив де біль), можу скинути на пошту, дякую за відповідь.

Ответы врачей 1

Специалист
Після чого з`явилась біль (удар,падіння,переохолодження?) Чи э симптоми простуди? Чи э висипання на шкірі по ходу ребер? Чи були проблеми з хребтом та якого характера? [email protected]