lv210990gmv | 2020-03-22 13:21:18

Висип

Доброго дня. Підкажіть, будь ласка, вже як тиждень у сина появився висип виключно на щоках. Спочатку це були дрібні прищики не червоні, під колір шкіри. Проте з кожним днем ситуація погіршується, і цей висип вже яскраво виражений. Фото додаю. Давала Феністил та мазала кремом від Ля Рош. Не помагає. Обличчя він не чіхає, тобто воно його не турбує.

Ответы врачей 1

17948
Бабушкин Александр Аврамович
венеролог, дерматолог, сексолог
Адрес: г .Чернигов, Украина, ул. Киевская, 5, частный врачебный кабинет, СПД
Телефон: 8 (097) 0017623, 8 (0462) 936226
Раніше це називали Діатез, а зараз дерматит, який нерідко ускладнюється гнійничковою інфекцією (якщо розчеше). Лікар розпише вам дієту, можливо сорбенти, віт. Д, А, порекомендує часто не мочити водою, обрізати нігті, слідкувати за причинами загострення ............