Зоряна | 2020-03-22 11:17:16

Аналіз на сифіліс

Добрий день.Вісім місяців тому з'явилось печіння в піхві,звернулась до гінеколога.Знайшли папіломи на матці і вході в піхву Здала аналіз плр на герпес,папіломовірусну інфекцію.Аналіз нічого не виявив.Мазки норма.Два роки приймала кок,призначили ще сильніші,так як утворювалися фолікулярні кісти.Почала турбувати молочниця в роті,печіння губ,очей.Припинила прийом кок.Боліло горло,молочниця в роті,висипали на руці і на підборідді герпес.Стала себе погано почувати,тошнота.Ненароком знайшла збільшений лімфовузол на шиї.Звернулась до хірурга,аналіз крові показав підвищені лімфоцити 56.Пропила амоксил,аналіз налагодився,а лімфовузол залишився.Через трохи збільшився потиличний з тої самої сторони.На язиці стали утворюватися плями,які зникали і знову з'являлись.Почала шукати причину.Здала аналіз на віл,гепатит с,сифіліс методи експрес тесту в лабораторії,результати не гативні.Провели гістероскопію видалили поліп.Папіломи залишили,так як лікар каже що там нічого немає.Пропили азотроміцин 5 днів.Стала мучити постійна гіркота в роті.Підвищени білірубін,назначили лікування.Та ті папіломи не дають мені спокою.Звернулась до шкірвендерматолога з підозрою на сифіліс,при огляді сказав що це розростання слизових.Для того,щоб я заспокоїлась здала іфа аналіз не гативний Перед операцією в лікарні робили рв негативно.Звернулась ще до одного шкірвендерматолога,при огляді сказав що це папіломи.Здала аналіз імуно блот ig G сінево не гативно.Плр на хламідії,уроплазму,гонорею,трихомонаду мікоплазма не гативно.Мазки гінеколог вчені норма.Збільшились Лімфовузли в пахвині з однієї сторони і ще один на шиї.Зараз турбує гіркота в роті і паління шкіри,перездала аналіз на печінкові проби Заг норма,трошки підвищений прямий.Питання чи міг прийом антибіотика вплинути на результати обстежень на сифіліс?І чи всі ті лікарі які мене оглядали могли помилитись і все-таки я хвора на сифіліс,хоч два з них працюють швд?Чи все-таки моя хвороба не має відношення до венерології.Статеве життя відсутнє вже 8 місяців,до цього статевий партнер постійний 3 роки.

Ответы врачей 1

17948
Бабушкин Александр Аврамович
венеролог, дерматолог, сексолог
Адрес: г .Чернигов, Украина, ул. Киевская, 5, частный врачебный кабинет, СПД
Телефон: 8 (097) 0017623, 8 (0462) 936226
Сифілофобія лікується тільки одним способом ... - здати аналізи (можна обстежити і партнера). РІФ, РІБТ, РПГА - зробіть аналізи і спіть спокійно.