Вадим | 2020-03-21 13:13:43

Травма коліна

Більше місяця. Турбує напруження в коліні, постійно в стоячому положенні тягне литковий мяз, з являються невеликі синці нище коліна по гомілці, так само напруження в стопі, відчуття посилюється при довертанні стопи в середину, з являється дискомфорт з внутрішньої сторони коліна. Під час ходьби хочеться розвертати ногу назовні. При спуску по сходах коліно трохи приторможене. Нога постійно напружена. Особливо все відчутно при тривалому знаходженні на ногах. При травмі коліно особливо не боліло, небуло набря ів, і синців, трохи боліло під коліном при повному випрямленні ноги, зараз ні. МРТ: ознаки розриву заднього рогу латерального меніска (grade 3b by Stoller) дегенеративні зміни заднього рогу латерального меніска (g 2 by St), остеоартроз 1 ст, та незначний синовіт, хондромація 1 ст. наколінника та медіального виростка стегнової кіст, лігаментоз власної зв язки наколінника, Підколінна кіста Бейкера 37 8 12 мм. Що саме викликає такі симптоми і що з цим робити?

Ответы врачей 2

Гужевский Игорь Витальевич
травматолог / ортопед
Адрес: г. Киев, Украина, ул. Воровского, 27, Институт травматологии и ортопедии АМН Украины
Телефон: 288 01 25; 067 408 21 27
У подібних випадках показане хірургічне лікування. Конт тел 067 408 21 27.
Яровой Дмитрий Михайлович
травматолог / ортопед
Адрес: Консультативно-диагностический центр Деснянского района г.Киева , "Хирургический центр полного цикла CitiDoctor"
Телефон: +380979169166
Доброго дня! Необхідний клінічний огляд, оскільки за заключенням мрт може йти мова про артроскопію колінного суглобу. Я проводжу таку операцію. Більше про неї можна дізнатися в моїй статті на цю тематику за посиланням: yarovoy.org/artroskopija-kolennogo-sustava/ А записатися на прийом можна за телефоном 097 916 916 6