Ігор | 2020-03-20 19:34:07

Почервоніння між пальцями в дитини

У сина (10 р.) з"явилось почервоніння шкіри і припухлість (на фото видно). Є постійний свербіж, трохи пече при згині пальців. Лоратидин не знімає, феністил - не знімає, що це може бути і чим лікувати в теперішніх умовах карантину? Дякую!

Ответы врачей 1

17948
Бабушкин Александр Аврамович
венеролог, дерматолог, сексолог
Адрес: г .Чернигов, Украина, ул. Киевская, 5, частный врачебный кабинет, СПД
Телефон: 8 (097) 0017623, 8 (0462) 936226
Поки що не мочіть, та наносьте Пантенол чи Бепантен. Для уточненння діагнозу потрібно кілька знімків, лікар задає запитання, потім буде діагноз і конкретне лікування по протоколу. Є варіанти консультацій дистанційно (напр., по Вайберу, але вони у мене платні).