Сергей | 2020-03-20 13:46:28

Важкість у животі

У листопаді 2019 року після гастроскопії мені поставили діагноз "виразкова хвороба ДПК та гастродуоденіт. При гастроскопії кислотність шлунка НЕ вимірювалась і біопсія на хелікобактер НЕ проводилась. Мені призначали Пілобакт курсом на 10 днів. Курс я виконав, відчув полегшення приблизно на два тижні. Після того болі більше не з'являлись, але після кожного прийому їжі почав відчувати важкість та взуття. Цей симптом турбує мене вже декілька місяців. Різноманітні препарати по типу Омеза (Нольпаза, Ульсепан) та антациди (Маалокс, Альмагель) НЕ діють абсолютно ніяк. Проводив повторну гастроскопію - язва зарубцювалась. Здавав аналізи на глисти - немає. Проводив УЗД - підшлункова в порядку, печінка в порядку, присутня вроджена дискенезія жовчних шляхів, яка мене абсолютно ніколи не турбувала. Про симптоми: після прийому їжі з'являється важкість, буріння у животі, згодом Метеоризм. Печія відсутня і ніколи її не було за час хвороби. Під вечір з рота з' являється неприємний запах, хоча я ретельно слідкую за чистотою ротової порожнини. Діареї немає, але кал не зовсім "міцний", легко розвалюється, присутні непереварені частинки їжі (яблука, горіхи). Не палю, декілька місяців не вживаю алкоголь. Чи можливий варіант, що у мене понижена кислотність шлунка? Якщо це важливо - мені 20 років. При потребі можу надіслати результати УЗД, гастроскопії і інших записів

Ответы врачей 1

Габрикевич Кристина Викторовна
Адрес: . КУ «Днепровская ГП 5» г. Днепр ул. Гусенко 13
Телефон: +380501554187
Добрый день  Не правильно назначать лекарственные препараты если не подтверждено наличие бактерии . Но допустим вы пролечились,хотя с 2016 года было принято решение о продлении эрдадикационной терапии до 14 дней. Не правильно назначать терапию на 10 дней в виду того что растет риск антибиотикорезистентности. Сейчас я бы рекомендовала все таки определиться со своим хеликабактерным статусом. Сделать это можно с помощью стул- теста( по калу) или С13 уреазного теста . Второй момент : были ли назначены пробиотики? Так как эрадикационная терапия всегда проводиться под перекрытием этих препаратов.  Если у вас имеются обследования, то сбросьте мне на почту , необходимо ознакомиться и тогда я смогу ответить какая дальнейшая тактика  [email protected] Будьте здоровы