Тетяна | 2020-03-20 13:39:00

Консультація

Доброго дня, мені потрібно признвчення припаратів виходячи з показників аналіза. Показник Результат 1.Пероксидаза щитовидної залози (АТ-ТПО, АТ-ТРО) - 606.0 МО/мл 2.Тиреотропний гормон (ТТГ, TSH) <0.010 мкМО/мл 3.Тироксин вільний (Т4 вільний, FT4) 1.80 нг/дл 4.Трийодтиронін вільний (Т3 вільний, Free T3) 4.86 пг/мл

Ответы врачей 1

Таран Лилия Федоровна
эндокринолог
Адрес: г. Киев, МЦ 'Универсальная клиника 'Обериг''
Телефон: [email protected]
Добрий день! Перш, чим призначати лікування, треба розібратись в причинах тиреотоксикозу - підвищеної функції щитовидної залози. Вам необхідно здати кров на антитіла до рецепторів ТТГ - маркер дифузного токсичного зобу. а ткож на 25-ОН вітамін Д, кальцій іонзований, загальний аналіз крові та провети УЗД щитовидної залози. Тиретоксикоз при аутоімунному тиреоїдиті не лікують, рівень гормонів нормалізується з часом сам. Лікують тиреотоксикоз тиреостатитками при дифузному чи вузловому токсичному зобі. З результатами необхідно звернутись до ендокринолога.