Ольга | 2020-03-20 10:23:10

Цистит

Доброго дня, підскажіть будь ласка, мене турбують часті цистити, а це біль низом живота, часті болісні позиви в туалет, інколи із кров'яними виділеннями, а ще є такий нюанс що день болить а два ні і знову повторюється, пропиваю фурадонін і проходить на якись період. Була в уролога призначив антибіотик, серату, уролесан,....Посів сечі здавала проте нічого не виявлено. Також мене турбують часті молочниці, тому здавала маски із заднього склепіння піхви де виявлено точно не скажу бо результати в гінеколога, але щось із групи фекальних грибків чи мікробів, пропила фосфорал 2 чи 3 пакетка і таблетки з журавлини, на місяць все заспокоїлося, а зараз все повторилось ( Порадьте щось будь ласка, сил вже нема

Ответы врачей 1

Люлько Сергей Владимирович
Адрес: +380675000249 www.LiulkoMD.com.ua (персональный сайт) Киев, Центр урологии, ЛДЦ "Добробут", ул. Семьи Идзиковских, 3
Добрый день, Ольга. Сколько вам лет? Когда был у вас первый острый цистит? С какой периодичностью цистит повторялся в год? Что провоцирует обострение цистита ( половой акт, переохлаждение и т.д.)? Кем вы работаете и есть ли профвредность у вас? Есть ли сопутствующие заболевания по гинекологии, проктологии? Делали вам цистоскопию? Проще и правильней будет вам прийти на консультацию.