Лілія | 2020-03-20 08:05:08

Страх і дитина

Добрий день! Допоможіть у вирішенні проблеми! Вчора малий злякався на телефоні анімаційної маски, яку собі приклав, після того, він почав панічно всього боятись, змінився голос, та предмети стали нагадувати йому всякі фігурки і не тільки, може просто плакати(

Ответы врачей 1

Ратушняк Мария Викторовна
психолог детский
Адрес: г. Винница, Украина, Детское дошкольное учреждение № 67
Телефон: +380974606690
Добрий день! Добре,що зразу звертаєтесь за порадою. Будьте поряд, не треба сильно акцентувати увагу на випадку. Просто кажіть:"Я поряд. Біля мене ти в безпеці". "Це була така гра. Не усі ігри вдалі. Так буває. " Не кажіть що страх дитини безпідставний, що це не страшно. Бо йому страшно. І якщо ми говоримо що це не так, ми заперечуємо те, що відчуває дитина. А це є зневага. Якщо погано засипає, побудьте поряд, залиште світло. Усе минеться. Психіка дитини чутлива, вразлива. Але значно гнучкіша ніж дорослої людини. Тому усе проходить швидше. Не залишаючи слідів. Ви усе робите вірно. Удачі