Христина | 2020-03-18 19:36:16

Вагітність

Доброго дня. Нерегулярне статеве життя, не було 1,5 року, потім було 3 тижні дуже часто, зараз знову немає 2 місяці. Місячні після статевого акту були регулярно. Єдине тривалість зменшилась з 7-8 днів до 5ти. Останні виділення були не такі як зазвичай, згустки крові, і дуже рідко. Четвертий день, їх практично немає. Окрім цього почав рости живіт. Тести негативні. Чи можу бути я вагітною?

Ответы врачей 1

13268
Валерия Бурау, консультант likar.info
Главврач, Общие вопросы
Здравствуйте для того что бы определить подобное, необходим осмотр врача и пройти узд органов малого таза, только после этого можно будет говорить об установлении факта беременности либо наоборот о том что беременности нет.