Валерій | 2020-03-18 14:55:50

цисти кишковоі амеби

Доброго Вам дня! Виявили в аналізі калу цю живність "цисти кишковоі амеби (ent amoebacoli)" Лікувався Орнідозол №10 500мг два рази на день - і так 2 курси по 10 днів, через 2 тижні знову здав аналіз і амеби нікуди не пропали! Чим і як лікувати! (Дорослий) Наперед Вам вдячний!

Ответы врачей 2

Боброва Ирина Анатольевна
Адрес: г. Киев, Украина, Центр семейной медицины УЛДЦ
Телефон: 044-492-34-80
Приходьте на консультацію ( тел. для запису на прийом 492-34-80/81).
Сухов Юрий Александрович
гепатолог, вирусолог, инфекционист
Адрес: г. Киев, кафедра инфекционных болезней НМАПО имени П. Л. Шупика, городская клиническая больница Киева №4
Телефон: Рабочий телефон: +38 (044) 3629952; E-mail: [email protected], при необходимости и личной договоренности возможны дистанционные консультации по Skype или Viber, WhatsApp, Telegram: +38095 0001963
Доброго дня. Не відомо якій анамнез життя, хвороби, чому здавали цей аналіз. Що каже Ваш лікар? Призначення досліджень та лікування можливо лише після консультації