Юлія | 2020-03-18 08:56:34

Новоутворення в горлі

Доброго ранку. Мене турбують такі симптоми в горлі, на стінках лотки появились якісь утворення, яких з часом стало більше, також є ще на корені язика у вигляді прищів, піднебіння та щоки набули жовтого кольору, часто відчуваю сухість в горлі, по стінках глотки дуже часто стікає слиз кілька разів стікав слиз з кров'ю, в носоглотці відчуваю дискомфорт, так як довший час перебуваю закордоном немає можливості звернутися до лікаря. В інтернеті начиталася багато інформації від якої стає страшно, боюсь щоб ця картина не була онкологією.

Ответы врачей 1

Бойко Вадим Игоревич
лор, отоларинголог детский
Адрес: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ВІННИЦЬКА МІСЬКА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ ЦЕНТР МАТЕРІ ТА ДИТИНИ, та МЦ Евіденс
Нажаль тільки об'єктивний огляд лікаря, ендоскопію носоглотки та носу,мазки із глотки на флору. Будьте здорові!