Олена | 2020-03-17 23:10:42

Високий рівень креатініна та сечовини

Доброго вечора! Шановний Дмитро Дмитрович,звертаюся до Вас за допомогою для свого чоловіка. Юрій,1946 р.н.Основний діагноз:IXC: стабільна стенокардія ІІ ф.к. Атеросклеротичний кардіосклероз. Стенозуючий коронаросклероз.Коронарографія 04.02.2018. АКШ-3 та протезування АК (07.02.2018). Гіпертонічна хвороба ІІ ст.,2 ст.,ризик 4. Ускладнення основного захворювання:CH II A ст.зі збереженою систолічною функцією лівого шлуночка ФК ІІ за NYHA. Супутній діагноз : цукровий діабет ІІ тип,середньої важкості,в стадії компенсації.Діабетична ангіопатія,полінейропатія.ЦВХ Церебральний атеросклероз.Енцефалопатія змішаного генезу ІІ ст. Хронічний гастрит,стадія нестійкої ремісії. Хронічний гепатит С (2007 р.) До суті проблеми. У травні 2019, а потім у листопаді 2019 року стався зрив серцевого ритму. Приймали кардарон,після чого показники креатініну і сечовини зросли до 130 та 10 відповідно. Ми виключили максимально з раціону білкову їжу,приймали хофітол по 2 т. 3р./д, леспефріл 15 мл 3р/д, ентеросгель по 1 ст.л. 3 р/д, аллопуринол 100 по 1 т через день. Протягом січня-березня показники креатініну : 130,9,127,2,123,9,129,4. Сечовина: 10,49,8,48, 8,52, 8,65. Нижче не стають. На даний час чоловік приймає слідуючі препарати: Трифас 10 мг 3 р\тиж, Соталол 40 мг 2р/д,Діабетон MR60 1р\д, Варфарин 2,5 мг, Аторіс 10 мг. Дмитро Дмитрович, що робити,підкажіть ,будь ласка. Як знизити показники? Буду Вам дуже вдячна за відповідь. З повагою, Олена.

Ответы врачей 1

Иванов Дмитрий Дмитриевич
Адрес: г. Киев, Украина, Дорогожицкая, 9, НМАПО им. П.Л.Шупика, зав.каф.
Телефон: 050 4448788
Доброго дня, мені потрібно знати рівень аретріального тиску, розміри нирок на УЗД, рівень паратгормону та альбумінурії в сечі. Що приймаєте від тиску?