Мария | 2020-03-17 19:15:46

Ухо,нос

Резко утром начало болеть ухо , заложенное и температура 37,5. + к этому болею уже неделю (кашель , горло, насморк и температура)после того как проснулась от боли в ухе насморк усилился. Купила оттотон и новирин сразу же!

Ответы врачей 1

Бойко Вадим Игоревич
лор, отоларинголог детский
Адрес: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ВІННИЦЬКА МІСЬКА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ ЦЕНТР МАТЕРІ ТА ДИТИНИ, та МЦ Евіденс
На рахунок новірина дуже сумнівно що він вам допоможе,якщо з вуха нічого не тече тоді ототон та нурофен якщо не краще протягом 48 год консультація отоларинголога. Будьте здорові!