Каріна | 2020-03-17 12:31:04

Дрібні висипи на обличчі

Висипи на обличчі біля рота,губ та ніздрів. Назаначали протиалергічне, тридерм мазь, елідел, кнтерос гель. Знову з‘являєтся. Схоже на периоральний дерматит. Не знаю як усунути проблему. Турбує більше 2 місяців. Якщо перестаю мастити Тридермом висипи знову з‘являються, легко зудять, неприємно торкатися. Допоможіть:(((( На фото перші дні висипів.

Ответы врачей 1

17948
Бабушкин Александр Аврамович
венеролог, дерматолог, сексолог
Адрес: г .Чернигов, Украина, ул. Киевская, 5, частный врачебный кабинет, СПД
Телефон: 8 (097) 0017623, 8 (0462) 936226
Рожеві вугрі, чи періоральний дерматит лікується по протоколу і не тільки зовнішніми препаратами. Заочно не розписую курс.