Олена | 2020-03-16 14:54:00

Отит

Доброго дня. Дитині 4 роки робили МРТ головного мозку. написали висновок пансинусита та двухстороній секреторний отит середнього вуха. Це вже є чіткий діагноз який лікувати чи потрібно щоб лікар підтвердив зробивши додатковий огляд?

Ответы врачей 1

Бойко Вадим Игоревич
лор, отоларинголог детский
Адрес: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ВІННИЦЬКА МІСЬКА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ ЦЕНТР МАТЕРІ ТА ДИТИНИ, та МЦ Евіденс
На МРТ краще візуалізуються мягкотканині процеси (пухлини,кісти, рідини...) На КТ краще кісткові утворення тому МРТ я б сказав навіть навпаки щоб підтвердити слова лікаря. Але МРТ немає право виставляти діагноз(тільки опис і все) діагноз виставляє тільки лікар по даним МРТ.